Corina Dumitru (foto) și Răzvan Vlad (foto) au fost promovați parteneri în cadrul departamentului de Corporate/M&A, iar Lavinia Ioniță Rasmussen (foto) a fost promovată partener în cadrul practicii de Tranzacții Imobiliare.



Pe lângă promovările la nivelul parteneriatului, în cadrul echipei NNDKP au mai fost promovați patru avocați Asociați Manageri: Iurie Cojocaru (Mediu și Protecția Datelor, Ioana Grigoriu (Tranzacții Imobiliare), Mădălina Pancă (Corporate/M&A) și Alina Vizitiu (Corporate/M&A) și trei avocați Asociați Seniori: Irina Albu (Mediu și Protecția Datelor), Alina Dumitru (Proprietate Intelectuală) și Raluca Maier (birou NNDKP Cluj).
Începând cu 1 martie 2018 echipa are 33 de parteneri (28 avocați și 5 consultanți fiscali), peste 130 de avocați și consultanți şi peste 80 de angajaţi în departamentele administrative.